Dylemat – zabrać torebkę czy plecak?

Nie od dziś wiadomo, że kobiety zazwyczaj mają kłopot z tym co na siebie włożyć… Taki nasz urok. Jeśli już jednak wybierzemy idealne ubrania zostajemy z dylematem, jakie założyć dodatki, jakie będą najlepsze buty, a co najważniejsze, w czym przechowamy wszystkie potrzebne… i niepotrzebne drobiazgi 😉

Torebki można podzielić na duże oraz małe


Duże torebki sprawdzą się na pewno w codziennych stylizacjach. Torby w dużych rozmiarach cechuje to, że pomieszczą bardzo dużo rzeczy, zarówno portfel, telefon jak i teczkę w rozmiarze a4. Torebki są uniwersalne i pasują do większości stylizacji. Dodatkowo z reguły można je nosić na długim pasku i na krótkim, co pozwala nam wybrać czy chcemy nosić ją na ramieniu czy na ręku.
Duże torebki będą pasować do codziennych stylizacji, sprawdzą się w wielu outfitach – do jeansowej kurtki, skórzanej ramoneski czy pikowanej kurtki i eleganckiego płaszcza.

Małe torebki sprawdzą się bardziej w eleganckich stylizacjach, świetnie wyglądają w zestawieniu z sukienkami i spódniczkami. Zmieszczą najpotrzebniejsze i niezbędne rzeczy, takie jak telefon, portfel, klucze. Dodatkowo torebki w mniejszym wydaniu można trzymać w dłoni lub powiesić na ramieniu. Dodają one uroku i seksapilu.

Plecaki są świetną alternatywą dla torebek. Kiedyś były bardziej kojarzone z dziećmi, z latami szkoły podstawowej, ale teraz jest tak duży wybór, że cieszą się dużą popularnością wśród dorosłych. Przede wszystkim trzeba przyznać, że nosząc plecak pozwalamy sobie na wygodę, ponieważ rozkłada on ciężar na obydwa ramiona. Ma to duże znaczenie kiedy musimy zabrać ze sobą dużo rzeczy, np. podczas wycieczek, podróży czy po prostu zakupów. Plecaki są kojarzone z sportowym stylem, jednak w dzisiejszych czasach możemy znaleźć niezwykle uniwersalne modele, które dopasują się nawet do eleganckich letnich i zimowych stylizacji. W sklepach znajdziemy również plecaki damskie z rączką co pozwala nam przenosić je w dłoniach.

Damski plecak torebka [Damskie plecaki i torebki} są niezbędne podczas wyjścia z domu, dlatego warto przy zakupie zwrócić uwagę na komfort noszenia oraz sposób wykonania tych dodatków.